HAKKIMIZDA

1972 Yılında temelleri atılan 3.Sanayi Sitesi 108.500 metre karelik alanda 525 iş yeri, 2000 i aşkın çalışanı ile üstün teknolojik ürünlerle kalifiye usta ve kalfalarıyla 1978 yılından bu yana esnaf ve zanaatkarlarımıza ve tüccarlarımıza ev sahipliği yapmaktadır.
İzmir, İstanbul, Ankara ve Çanakkale ana arterlerinin üzerinde bulunan sanayi sitemiz 64 kamera ve 9 özel güvenlik görevlisi ile 7 gün 24 saat sanayimizin güvenliğini sağlamaktayız.

Misyonumuz

İş ilişkilerinde, müşteri ilişkilerinde dürüstlüğü, güveni mesleki ahlak ve dayanışmayı hakim kılan ben yerine biz duygusuyla hareket eden anlayışın kazandırılmasını misyon olarak seçtik. Dürüst ticaret, onurlu esnaf ve tüccar ilkesini benimsedik.

Vizyonumuz

Esnaf ve zanaatkarımıza mesleki eğitimler vermek, onların globalleşen dünyada hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için fuarlar ve geziler düzenlemek, mesleki hastalıklarla ilgili sağlık eğitimleri vererek daha sağlıklı nesiller yetiştirmek istedik. Ticaret ve bilgiye dayalı olarak büyüme ve kalkınma sağlanmasında güçlü olmayı hedefledik.